Robotla Tıkanıklık Açma

Robotla Tıkanıklık Açma 

Tr su tesisat, İstanbul geneli servis ağı ile robotla tıkanıklık açma hizmeti sunmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine ve mahallerine  ekstra ücret farkı almadan tüm ilçelere servis hizmeti veren firmamız, 15 yıllık iş birikimi ve tecrübeli personeliyle müşteri memnuniyetini daima benimsemiştir.

 

Robotla Gider Açma

Gider boru tıkanıklığı sadece tuvalet pimaş atık su hatlarında oluşmaz. Klozet ve tuvalet tıkanmaları da sıklıkla karşılaştığımız tesisat sorunlarının  başında gelir. Tuvalet tıkanıklığı sebeplerinden oluşan, atık su borusu içerisine düşürülen daha büyük cisimlerden kaynaklanabilir.

Bu düşürülen cisimleri  sıralamak gerekirse; temizlik bezi, suda parçalanmayan tuvalet kâğıtları, çocuk oyuncakları, sağlığa uygun petler olabilmektedir. Atık su gider tıkanıklığına sebebiyet veren bu cisimlere göre, robot makinasının farklı aparat uçları takılması ve tıkanıklığın durumuna göre açılmasını kolaylaştırmaktadır. Tıkanıklığın açılabilmesi için pimaş tıkanıklığına sebep olan cisimlerin parçalanabilmesi gerekmektedir.

Gider tıkanıklığı açma çalışmasına başlamadan önce yapılması gereken öncelikle gözlem kamerası ile atık su borusunun içi görüntüleme yapılması gerekmektedir. Sebebine gelirsek önceliğimiz tıkanıklığın ne çapta olduğu, nasıl müdahale edeceğimiz için bize kameralı görüntüleme cihazı kolaylık gösterir, daha sonra robotla tıkanıklık açma çalışmasına başlayabiliriz. Bu endüstriyel cihazlar oldukça fiyatı yüksek cihazlar olduğundan her tesisatçıda bulunması zordur, Firmamız robotla gider açma hizmetini tüm cihazlarla yapmaktadır.

Robotla pimaş açma esnasında, gider boru tesisat hatlarında yaptığımız çalışmalarda borularda yeterince eğim olmadığını görmekteyiz. Eğim ve akıntı verilmeyen pimaş tesisat hatlarında sıklıkla tıkanıklığa sebep olduğu görülmektedir. Böylesi durumlar tesisat ustası yetersizliğinden kaynaklanan sorunların başında gelir, eğim sıkıntısı gözlendiğinde pimaş hatları sökülerek yenilenmesi ve eğim verilerek atık su tesisatı döşenmesi gerekir.

Tr su tesisat, olası tüm su tesisat tamir ve onarım çalışmalarını alanında uzman mesleki yeterlilik belgeli ekibiyle garantili yapmaktadır. Sıhhi su tesisat ekibimiz, evinizde ıslak zemin diye tabir ettiğimiz tuvalet atık su tesisatı, banyo atık su tesisatı ve mutfak atık su tesisatı işlerinizi titizlikle onarımını sağlar ve kullanıma hazır hale getirerek teslimini sağlar.

Robotla Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı açma geçmiş yıllarda kalebodur ve fayanslar kırılarak tıkanıklık ama tadilatları yapılmaktaydı, böylesi çalışmalar hem bütçenizi etkilemekteydi hem de evinizde kırma dökme çalışmalarına neden olmaktaydı, neyse ki teknolojinin getirdiği kolaylıklar artık evinizde kırma ve dökme çalışmalarına son vermektedir.

Firmamız robotla pimaş açma çalışmalarında tıkanıklığı yüzde yüz gidermektedir. Bünyemizde bulundurduğumuz robot ekipmanları desteğiyle kırmadan tıkanıklık açma çalışması hizmeti vermekteyiz. Atık su boru hatları çoğu zaman dikkatsiz kullanımdan dolayı tıkanma meydana gelmektedir. Kullanımdan kaynaklı oluşan tıkanıklıkları özel robotla tıkanıklık açma hizmeti vererek garantili açıyoruz.

Mutfak tıkanmaları genellikle yağlı atıktan meydana gelir, bu durumda kameralı tıkanıklık açma ve görüntülü tıkanıklık açma hizmeti sağlanır. Kamera mutfak pimaş içine gönderilir ve oluşan yağ tabakası ve balçık kamera ile gözlemlenir sonrasında makinayla tıkanıklık açma çalışması yapılır.

 

Robotla Tıkanıklık Açma Servis

Robotla tıkanıklık açma hizmetimiz, sadece daire içi tıkanıklıklarda değil ayrıca bina ana gider boru hatlarında ve rögar bağlantı hatlarında da tıkanıklık açma çalışması yapılmaktadır. Bilindiği gibi atık su ana gider hatları tıkandığında tüm binayı etkileyen ve kötü kokular oluşmasına sebebiyet veren durumların başında gelmektedir.

Tr tesisat robotla gider tıkanıklığı açma hizmetinde tıkanmanın sebebini en üst kattan tutun rögar bağlantısına kadar gözlem kamerası kullanarak tıkanıklığın kaynağını belirlemektedir. Bazen bina sakinleri tarafından rögar kuyusu nerede olduğu bilinmemektedir. Firmamız böylesi durumlarda özel detektör cihaz yardımıyla fosseptik çukurun yerini noktasal olarak tespiti belirlemektedir.

Rögar ve fosseptik tespiti ayrıca bir uzmanlık gerektiren ve detektör kullanımını bilen uzman personel tarafından yapılması gerekmektedir. Firmamız bu konuda gerekli cihazlara ve alt yapıya sahip uzman personeliyle noktasal rögar ve fosseptik çukurunu kısa zamanda tespit etmektedir.

Tr su tesisat geçmişe dayanan iş tecrübesiyle 2005 yılından bu yana kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vermektedir. İstanbul’da geniş servis ağıyla ve son derece rekabetçi fiyatlarıyla tüm ilçe ve mahallerine ortalama 1 saat içerisinde alınan randevu adresine gelip teknik personeliyle kısa zamanda çalışma yapmaktadır.

Firmamız tarafından yapılan tüm sıhhi su tesisat çalışmaları ve tamir bakım onarım dâhil olmak üzere firmamız tarafından 1 yıl garanti altına alınmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara: 0532 513 04 70